اموزش کلش آف کلنز

یکی از خفن ترین و محبوب ترین بازی های میان نوجوانان و جوانان ، بازی کلش اف کلنز است که طی این چند سال توانسته است کاربران زیادی از سراسر جهان را مجذوب خود کند .اگر شما نیز از طرفداران این بازی هستید و همواره مشتاقید که برنده ی این بازی شوید، باید بدانید که  با رعایت یکسری تکنینک ها  و استراتژی های جزئی و خاص قادر خواهید بود به راحتی حریفان خود را شکست داده و اکانت بازی خود را ارتقا دهید ؛پس توصیه می شود که خواندن این آموزش از نوکس پلاس ، بهترین سایت خرید یوسی پابجی در ایران را از دست ندهید و در آموزش کلش آف کلنز با ما همراه باشید .

آموزش کلش آف کلنز و استراتژی های تاثیرگذار در آن

۱. بازپخش بازی بازیکنان حرفه‌ای  را حتما  تماشا کنید :

در بازی کلش آف کلنز و پلتفرم‌های ویدئویی شما می‌توانید بازپخش حملات بازیکنان حرفه‌ای و تکنینک های دفاعی آن‌ها را به طور کاملا رایگان تماشا کنید. سعی کنید بازپخش بازیکنانی که رده‌های برتر هستند را برای خود تحلیل کرده و دلیل تصمیم‌گیری و چگونگی شروع حملات آن‌ها را پیدا کنید. چرا که بازیکنانی که در لیست برترین‌ها قرار دارند، همواره از بهترین استراتژی‌ها برای حمله و دفاع استفاده می‌کنند. نحوه چینش نیروها، زمان استفاده از آن‌ها، ترتیب استفاده از آن‌ها، زمان‌بندی و شکل شروع حملات از مهم‌ترین نکاتی هستند که تحلیل آن‌ها به حرفه‌ای‌تر شدن شما در  کلش آف کلنز کمک بسزایی می کند. همچنین با تقلید از چینش‌های دفاعی بازیکنان برتر می‌توانید، وضعیت تدافعی دهکده خود را در برابر حریفان بهبود ببخشید و از این طریق کاپ و منابع خود را حفظ کنید.

نقشه جنگ کلش آف کلنز

۲. هدفمند بازی کنید :

دیدن پایگاه یک دشمن با منابع گسترده می تواند در طول این ۳۰ ثانیه که فرصت تصمیم گیری دارید چالشی ذهنی ایجاد کند. زمانی که برای آپگریدهای رده بالا فارم می کنید، این موضوع به شما کمک می کند که روی یکی از ۳ منبع به عنوان هدف تمرکز کنید.  نکات زیر را فراموش نکنید و در موقعیت های متفاوت سعی کنید آن ها را به کار بگیرید:

 • حمله های بی هدف چیزی به جز دیوار را برای تان به ارمغان نمی آورند.
 • بیلدرهای شما (معمارها) در سطوح بالاتر برای مدتی طولانی درگیر ساخت یک ساختمان می شوند و شما قادر نخواهید بود که به جز یک ماده، مثلا اکسیر، بیشتر هزینه کنید.
 • داشتن مقدار کمی از همه منابع شما را تبدیل به هدف همه فارمرها می کند، نه فقط آن هایی که دنبال یک منبع می گردند.
 • هزینه کردن بیش از حد بر روی منبعی که برایتان قابل استفاده نیست، این شانس را به شما می دهد که در حمله بعدی بتوانید منبع مورد نظرتان را به دست آورید.
بیشتر بخوانید :  آموزش کپی کردن آیدی اکانت پابجی نیو استیت + ویدیو

۳. اتک ۳ ستاره به روش استراتژی  لاوالون :

استراتژی لاوالون یک راهبرد حمله هوایی شگفت انگیز در باری کلش آف کلنز است که برای محافظت از ارتش بالون ها از لاوا هاوند استفاده می کند. به کار گرفتن این استراتژی بسیار راحت بوده، به مهارت خاصی نیاز ندارد و بدون سختی می توانید تله ها و … را رد کنید.لاوالون یه استراتژی عالی با استفاده از لاوا و بالون برای حمله است. استراتژی عمده پشت لاوالون اینه که هرتعداد ایردفنسی که امکان پذیره منهدم کنیم، سپس لاواها رو بفرستیم تا قدرت تخریب دفاع حریف رو به خودشون بگیرن و با لاواپاپ ها برای دفاع هایمان حواسپرتی ایجاد کنیم، در همان حین بالون ها را برای زدن ضربه نهایی به دفاع ها وارد کنیم در حالی که لاوا ها کار خود را میکنند و درنهایت هم نیروهای باقی مانده را برای تمیز کردن مپ از آنچه که باقی می ماند بفرستیم.

استراتژی کلش آف کلنز

نکات مهم در استراتژی لالون:

 • وار، افزایش تروفی و همچنین کسب منابع به خصوص گلد برای تاون هال ۱۱ (جایزه لیگ را هم تامین میکند).
 • آسونی روش، گام های زیادی نداره.
 • زمان زیادی برا چک کردن مپ حریف نمیبرد که بخواهیم تله ها و مسیر رو خیلی روش کار کنیم.
 • به اسپل و لاوا با سطح بالا احتیاج داره و بالون مکس در اون تاون هال.
 • گاهی لول هیروها اهمیت بسیار زیادی پیدا میکنه (بخصوص برای تاون هال ۱۰ و ۱۱ اگر خیلی قوی باشن).

۴. ترکیب دراگ هوگ در کلش آف کلنز

یکی از بهترین ترکیب ها برای ۳ ستاره شدن ، این ترکیب و استراتژی است که میتواند در تاون هال های مختلف به شما کمک زیادی کند.اتک خودمان را با رها سازی کویین در محل نفوذ به بیس استارت میزنیم تا مسیر نفوذی دراگ ها و هوگ ها به دپارتمان های مورد نیاز هموار شود ، همچنین به این ترتیب ساختمان های دفاعی ورودی بیس را نابود خواهیم کرد که به روند تخریب بیس کمک بسیاری خواهد کرد .در پایین بیس ساختمان هایی که باعث منحرف شدن مسیر حرکت دراگ های ما می‍شوند را با مینیون نابود می‌کنیم. توسط یک هوگ کستل حریف را خالی و نیروهای آن را تخلیه می‌کنیم، سپس کینگ خود را در کنج پایین بیس رها می‌کنیم تا نیروهای دفاعی کستل حریف به سمت او بیایند ، او دارای سطح سلامتی بالایی است و نیروهای کستل را درگیر خود خواهد کرد، در همین بین به وسیله چند دراگ آنها را نابود خواهیم کرد و مابقی دراگ ها را هم ارسال می‌کنیم تا به تخریب دپارتمان مرتبط با خود بپردازند و در مسیر حرکت آنها در محل تجم از اسپل ریج استفاده می‌کنیم تا روند تخریب بیس بوست شود. به محض رسیدن دراگ ها به دپارتمان مرکزی هوگ های خود را به روش استراتژی هوشمند پیاده سازی می‌کنیم و در محل های خالی بیس از اسپل هیل استفاده می‌کنیم، زیرا آن مکان ها محل قرار گیری جاینت بمب ها است.

بیشتر بخوانید :  چه مشخصاتی برای اجرای بازی های روز روی کامپیوتر مناسب است ؟

نیروهای به کار رفته در ترکیب دراگ هوگ

۲ ویزارد.
۵ آرچر.
۲ بالن.
۵ دراگ.
۲ مینیون.
۱۷ هوگ.
اسپل : ۱ ریج ، ۳ هیل ، ۱ پویزن.
کستل : هوگ ، پویزن.

آموزش نقشه کلش آف کلنز

نقش نیرو ها در ترکیب دراگ هوگ

 • هوگ ها نقش محوری این اتک را برای تخریب بیس ایفا می‌کنند .
 • ویزارد و آرچر و مینیون نقش پاکسازی ساختمان های اطراف بیس را ایفا می‌کند.
 • هیلرها نقض پشتیبان ویچ ها را در پاکسازی ساختمان های اطراف بیس ایفا می‌کنند .
 • بالن ها مکمل اتک و تخریب گر انتهایی اتک هستند.
 • دراگ ها نقش اصلی را در پاکسازی ساختمان های بیس ایفا می‌کنند .

مواردی که نیرو های شما را تهدید میکنند !

۱) ایر دیفنس.
۲) آرچر تاور.
۳) ایکس بو.
۴) ویزارد تاور.
قبل اتک بیس را به خوبی آنالیز کنید و مراحل اتک را نیز به خوبی بررسی و مرور کنید.

۵. از امکان خرید درون فروشگاه کلش آف کلنز استفاده کنید :

کلش آف کلنز در دسته‌بندی بازی‌های استراتژیک و اکشن قرار می‌گیرد. بنابراین شما با پیشرفت در بازی، وقتی به اهداف موردنظر خود دست پیدا می‌کنید، جم‌ها یا همان جواهرات یا سنگ‌های قیمتی به دستاوردهای شما تعلق می‌گیرد. البته  دستاوردهای دشوارتر، برای شما جواهرات بیشتری  نیز به وجود می آورند .همانطور که می دانید  که ارتقای تجهیزات، نیروها و قهرمان‌ها در بازی کلش آف کلنز نیازمند گذشت زمان طولانی و دسترسی به منابع بسیاری است که به دست آوردن آن‌ها ممکن است، روزها و یاحتی ماه ها طول بکشد. در چنین شرایطی می‌توان با امکان استفاده از خدمات خرید درون‌ بازی کلش آف کلنز با زحمتی کمتر و سرعتی بیشتر این ارتقاها را تکمیل کرد و در نبردها پیروز میدان باشید.شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به  فروشگاه بزرگ و معتبر نوکس پلاس ، بهترین قیمت جم کلش اف کلنز را پیدا کرده وتنها در مدت‌زمان بسیار کوتاه به یک بازیکن حرفه‌ای تبدیل شوید.
امیدواریم این استراتژی ها و آموزش کلش آف کلنز مفید واقع شده باشد و بتوانید با به کارگیری هر یک از آن ها بازی لذت بخش تر و مهیج تری را تجربه کنید . از همراهی همیشگی شما بی نهایت خرسندیم . نوکس پلاس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *