خرید یوسی پابجی نوکس پلاس
۳۸۵ یوسی پابجی موبایل
۳۸۸,۰۰۰ تومان
۳۰۵,۰۰۰ تومان
۶۶۰ یوسی پابجی موبایل
۶۳۹,۰۰۰ تومان
۵۰۶,۰۰۰ تومان
۱۸۰۰ یوسی پابجی موبایل
۱,۶۱۷,۰۰۰ تومان
۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان
۶۰۵ یوسی پابجی موبایل
۵۲۵,۰۰۰ تومان
۵۰۳,۰۰۰ تومان
۱۲۰ یوسی پابجی موبایل
۱۰۴,۰۰۰ تومان
۲۴۰ یوسی پابجی موبایل
۲۰۲,۰۰۰ تومان
۱۰۸۰ یوسی پابجی موبایل
۸۶۳,۰۰۰ تومان
۱۳۲۰ یوسی پابجی موبایل
۱,۰۲۳,۰۰۰ تومان
۲۴۶۰ یوسی پابجی موبایل
۱,۷۸۶,۰۰۰ تومان
۵۶۵۰ یوسی پابجی موبایل
۳,۷۶۳,۰۰۰ تومان
۸۱۰۰ یوسی پابجی موبایل
۵,۰۱۴,۰۰۰ تومان
۸۷۶۰ یوسی پابجی موبایل
۵,۴۷۶,۰۰۰ تومان
۱۱۹۵۰ یوسی پابجی موبایل
۷,۴۹۶,۰۰۰ تومان
۱۶۲۰۰ یوسی پابجی موبایل
۹,۹۷۸,۰۰۰ تومان
۲۳,۹۰۰ یوسی پابجی موبایل
۱۴,۹۶۶,۰۰۰ تومان
۳۲,۴۰۰ یوسی پابجی موبایل
۱۹,۹۷۳,۰۰۰ تومان
۶۴,۸۰۰ یوسی پابجی موبایل
۳۹,۸۸۶,۰۰۰ تومان
۱,۰۲۳,۰۰۰ تومان
۱,۷۸۶,۰۰۰ تومان
۲,۵۱۱,۰۰۰ تومان
۳,۷۶۳,۰۰۰ تومان
۵,۰۱۴,۰۰۰ تومان
۵,۴۷۶,۰۰۰ تومان
۱۴,۹۶۶,۰۰۰ تومان
۱۹,۹۷۳,۰۰۰ تومان
۳۹,۸۸۶,۰۰۰ تومان

اعتمادسازی

چرا باید به نوکس پلاس اعتماد کرد ؟

دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت
( برای اطلاعات بیشتر روی نمادها کلیک کنید )

نمونه واریز و رضایت مشتریان

سوالات متداول

سوالات بیشتر پرسیده شده

مدت زمان واریز یوسی در نوکس پلاس چند دقیقه است ؟

مدت زمان واریز یوسی در نوکس پلاس ۳۰ دقیقه است و پس از واریز یوسی از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود .

برای خرید یوسی از نوکس پلاس چه چیزی نیاز است ؟

تنها با وارد کردن آیدی عددی و اسم اکانت در فروشگاه نوکس پلاس یوسی خریداری کنید .

برای خرید یوسی از نوکس پلاس احراز هویت لازم است ؟

فقط برای خرید های ۶۰۰.۰۰۰ به بالا احراز هویت نیاز است . برای احراز هویت در نوکس پلاس ارسال عکس کارت ملی فقط برای مبالغ بالای ۶۰۰ت میلیون تومان الزامی است .

آیا در نوکس پلاس تخفیف هم داده میشود ؟

چرا که نه ! ولی نه همیشه . جشنواره های تخفیفی هر هفته برگزار میشود و کد تخفیف ارائه میشود .

خرید یوسی با واریز فوری و قیمت استثنایی با پشتیبانی فعال !

خرید یوسی پابجی موبایل امروزه فراز و نشیب و نگرانی هایی را با خود به همراه دارد که اگر به آنها توجهی داشته باشید ممکن است متضرر شوید . یکی از این موارد اطمینان شما از سایتی است که از آن یوسی خریداری میکنید . یکی از مشخصه های یک سایت معتبر ، نماد اعتماد الکترونیکی است . با ما همراه باشید تا به شما بگوییم باید حواستان به چیزهایی باشد ...

خرید یوسی

دومین مشخصه یک سایت معتبر نماد اعتماد سایت ساماندهی است . خرید یوسی پابجی موبایل از فروشگاهی که این نماد را داشته باشد بی شک تجربه ی شیرینی برای شما خواهد بود .

خرید یوسی پابجی موبایل

خرید یوسی پابجی با ارزانترین قیمت بی شک تجربه شیرینی است شما میتوانید با کمی صرف وقت و دقت ابتدا سایت های ارائه دهنده را چک و مقایسه کنید و سپس از آنها خرید کنید تا به نحو احسن توانسته باشید با ارزانترین تعرفه خرید کرده باشید .

یوسی

پابجی موبایل حدود چهارسال است که فعالیت میکند و یوسی پابجی ارائه میدهد و در این مدت کاربران گاهاً با خرید از سایت های نامعتبر اکانت های خود را از دست داده اند . شما نیز دقت کنید !

خرید یوسی پابجی

سرعت واریز یوسی بسیار مهم و تعیین کننده است . سعی کنید از سایت هایی خرید کنید که سرویس واریز سریع دارند . اگر سایتی را دیدید که پس از انجام سفارش از طریق پیامک اطلاع رسانی میکند ، در خرید از آن شک نکنید .

یوسی پابجی

قیمت یوسی پابجی موبایل را قیمت دلار مشخص میکند چرا که یوسی پابجی در میداس بای به دلار قیمت گذاری شده است اما سودی که واسطه ها دریافت میکنند هم ممکن است زیاد یا کم باشد که استفاده از مقایسه سایتها میتوانید متوجه آنها بشوید ...

خرید یوسی پابجی چگونه انجام می شود ؟

خرید یوسی پابجی را در کجا انجام بدهیم ؟ همانطور که می دانید بازی پابجی یک بازی با سبک بتل رویال است که به صورت چند نفره انجام می شود. طراحی این بازی در کره ی جنوبی انجام شده است. با توجه به اینکه دو سال از عمر این بازی می گذرد؛ مورد پذیرش اکثر گیمرهای جهان قرار گرفته است. نسخه ی موبایل بازی پابجی از طراحی فوق العاده ای برخوردار است. گیم پلی بازی پابجی موبایل در سبک اکشن و نزدیک به واقعیت است به عنوان مثال به هنگام تیراندازی کردن بازیکنان باید دقت بالایی داشته باشند چرا که اسلحه های موجود ، از لگد و پرش های بالایی برخوردار هستند .علت اصلی این موضوع القای حس مبارزه ی واقعی و افزایش هیجان در بازیکنان این بازی است .

یوسی پابجی چیست ؟

یوسی بابجی به عنوان یکی از ارزها یا پول های درون برنامه ای است. بازیکنان این گیم با خرید این ارز بازی ها  می توانند تا حد قابل توجهی سطح بازی خود را ارتقاء دهند و از بازی نهایت لذت را ببرند . با خرید یوسی بازیکنان می توانند در یک سری از رقابت های ویژه شرکت کنند یا قسمتی از ماموریت های خاص را کامل کنند. با استفاده از یوسی پابجی موبایل بازیکنان می توانند نسبت به خرید اسکین های جدید در بازی اقدام کنند . افرادی که قصد دارند از یک ظاهر منحصر به فرد برخوردار باشند، با خرید یوسی پابجی و افزایش اعتبار می توانند از جدیدترین اسکین و پوسته ها برخوردار شوند.

در بازی پابجی بازیکنان برای خرید اسلحه و تجهیزات جدید باید از اعتبار حساب شان کسر شود. سپس هزینه ی مورد نیاز را پرداخت کنند اما این ویژگی برای حساب های بانکی ایرانی به دلیل تحریم ، فعال نمیباشد . یوسی پابجی موبایل به گیمرها این امکان را می دهد که جدیدترین تجهیزات و سلاح ها را به سادگی خریداری کنند.

یوسی پابجی موبایل ارزان

قیمت یوسی پابجی موبایل همیشه به قیمت دلار وابسته است. بنابراین کاملا بدیهی است که با کاهش یا افزایش قیمت دلار قیمت پابجی یوسی پابجی نیز دستخوش تغییراتی بشود. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که نوکس همواره ارزان ترین یوسی پابجی را به گیمرها ارائه می دهد.

 

قیمت گذاری یوسی پابچی چگونه انجام می گیرد ؟

قیمت گذاری یوسی پابچی بر عهده ی چه منبعی است؟ باید بدانید که نماینده ی اصلی فروش این بسته ها سایت midasbuy (به فارسی میداس بای) است و قیمت این یوسی ها را بر اساس قیمت دلار تعیین می کنند. با این وجود نوکس پلاس توانسته است به شکل دائمی و در هر بازه ی زمانی در زمینه ی ارائه ارزانترین یوسی پابجی پیشرو باشد .

امروزه سایت های زیادی وجود دارند که امکان خرید یو سی پابجی را برای کاربران این بازی به وجود می آورند. اما در هنگام خرید یو سی پابجی موبایل مسئله ی بسیار مهمی وجود دارد. لازم است که کاربران خرید خود را از سایت های معتبر انجام دهند. یکی از معتبر ترین و امن ترین سایت های موجود در ایران که این خدمات را ارائه می دهد سایت نوکس است. با خرید از سایت توکس می توانید قیمت های بسیار ارزان و استثنایی را تجربه کنید.

خرید uc پابجی موبایل علاوه بر قیمت فوق العاده از مزیت های دیگری نظیر واریز آنی به اکانت کاربران برخوردار است. بیشترین زمان برای واریز بسته به اکانت شما تنها ۳۰ دقیقه زمان می برد. پس از واریز به اکانت مشتریان نوکس از طریق ایمیل و پیامک واریز موفق یا ناموفق یوسی را به کاربران اطلاع می دهد.

خرید یوسی پابجی از سایت معتبر نوکس !

خرید یوسی پابجی موبایل برای کاربران به شکل مستقیم وجود ندارد. افراد برای خرید یوسی باید از سایت های واسطه ای استفاده کنند. یافتن یک سایت واسطه ای که علاوه بر قیمت های مناسب از سرعت عمل بالایی نیز برخوردار باشد یک کار نسبتا سخت است. جالب است بدانید که سایت هایی وجود دارند که با هدف کلاهبرداری و سوء استفاده از کاربران و اکانت های آن ها ، ایجاد شده اند. این سایت ها با ایجاد خدمات تقلبی و فیک ، کاربران را با مشکل روبرو می کنند. به همین دلیل لازم است که خرید یوسی پابجی را از سایت هایی انجام بدهید که از امنیت بالا و سابقه ی طولانی در این زمینه برخوردار باشند.

سایت نوکس پلاس به عنوان یکی از معتبرترین سایت های واسطه ای است که در زمینه یوسی پابجی موبایل و خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل فعالیت دارد. این سایت ، یوسی پابجی را با بهترین قیمت در اختیار کاربران قرار می دهد. افراد می توانند تنها پس از مدت زمان کوتاهی ( حدوداً ۳۰ دقیقه ) یوسی پابجی را که به اکانت آن ها واریز شده است را مشاهدهکنند. یکی از مهم ترین ویژگی های سایت نوکس پلاس که باعث اعتماد مشتریان می شود این است؛ که فرایند واریز موفق یا ناموفق یوسی به اکانت مشتریان را به وسیله ی ایمیل و پیامک اطلاع رسانی می کند. از این رو مشتریان از یوسی پابجی خریداری شده خود مطلع می شوند.

همچنین در زمان ارسال یوسی توسط نوکس پل بازیکنان می توانند در حال بازی کردن باشند ، این امر هیچگونه خللی به دریافت بسته ی یوسی وارد نخواهد کرد و جای نگرانی نیست.

خرید یوسی پابجی موبایل - نوکس پلاس

چگونه به نوکس پلاس اعتماد کنیم ؟

خرید یوسی پابجی  و گیفت کارت باید از طریق سایت های واسطه ای انجام شود که لازم است افراد بهترین انتخاب را داشته باشند. سایت نوکس یکی از بهترین سایت های فروشگاهی در این زمینه است؛ که مهم ترین هدف آن ایجاد پیشرفته ترین و امن ترین سایت فروشگاهی در زمینه ارز دیجیتال بازی های موبایلی و درون برنامه ای است. این سایت فروشگاهی دارای نماد الکترونیک است . احراز هویت در سایت نوکس پلاس تنها یکبار انجام می گیرد. وارد کردن این اطلاعات برای دفعات بعدی نیاز به تکرار نیست. اتباع خارجی هم می توانند برای انجام این فرایند با پشتیبانی تماس بگیرند.

نکته ی قابل توجه ای که در اینجا وجود دارد این است ؛که اطلاعات مورد نیاز برای احراز هویت کاربران به هیچ عنوان در جایی ذخیره نمی شود. تنها توسط ناظر پلیس فتا مشاهده و تایید می شود. در ارتباط با کد ملی و نام و نام خانوادگی نیز که در هنگام تسویه حساب وارد می کنید نیز آسوده خاطر باشید. به این دلیل که این اطلاعات را کسی مشاهده نمی کند. این اطلاعات تنها برای ثبت احوال ارسال می شود.

برای خرید uc پابجی موبایل چرا باید به نوکس اعتماد کنیم ؟

خرید uc پابجی موبایل از حساسیت های خاص خود برخوردار است. لازم است که پیش از خرید از سایت سوابق و مجوزهای سایت را بررسی کنید. نوکس در مدت زمان کوتاهی توانسته است با ارائه ی خدمات فوق العاده به مشتریان توجه کاربران داخلی و خارجی را به خود جلب کند. مهم ترین هدف این سایت ایجاد یک محیط امن و پیشرفته برای ارائه ی خدمات ارز دیجیتالی بازی های موبایلی و پرداخت های درون برنامه ای است. این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک و مجوز فعالیت از سوی کسب و کارهای اینترنتی است.

بنابراین می توانید با خیال راحت از قیمت های استثنایی این سایت لذت ببرید. مجموعه ی نوکس در زمینه ی پرداخت های درون برنامه ای به عنوان یک واسطه عمل می کند و مهمترین ویژگی آن این است که با سایر رقبا در این حوزه متفاوت است. این سایت به عنوان اولین و آخرین واسطه در زمینه ی ارز بازی ها فعالیت می کند.

خرید uc پابجی موبایل در سایت نوکس به پشتوانه ی تیم همیشه آنلاین و زیر ساخت های قدرتمند بدون تاخیر انجام می شود. در صورتی که پارامترهای احراز هویت و آیدی را به شکل صحیح وارد کنید مشکلی در انجام سفارش شما وجود نخواهد داشت. از دیگر ویژگی های سایت نوکس برخورداری از ظاهری متفاوت است. این سایت قابلیت رصد کردن مشتریان را به صورت لحظه به لحظه دارد. همین امر موجب می شود که بتواند کاربران را بر اساس نیازهایی که دارند راهنمایی کند. این مسئله به عنوان نقطه ی عطف سایت نوکس به شمار می رود.

یوسی پابجی

آیا می توانیم به شکل مستقیم از پابچی یوسی خریداری کنیم ؟

خرید یوسی پابجی همانند خرید nc  ارز اختصاصی دو بازی پابجی موبایل و پابجی نیو استیت که دو بازی سبک بتل رویال (Battle Royale) به شکل مستقیم برای کاربران ایرانی وجود ندارد و این امر به دلیل عدم ارتباط بانک های ایرانی با درگاه های بین المللی می باشد. همانطور که شاهد هستید امروزه اکثر اپلیکیشن ها و بازی های کامپیوتری، موبایلی توسط افراد خارجی طراحی شده است که این بازی ها امکانات و آپشن هایی به بازیکنان ارائه می دهند. شرایط پرداختی که برای این امکانات در نظر گرفته شده است به وسیله ی درگاه های بین المللی پرداخت می شوند. به همین دلیل است که خرید یوسی به عنوان ارز واسطه ای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین دلیل کاربران و گیمرها گاهاً به آن نیاز پیدا میکنند .

 با توجه به اینکه گیمرهای ایرانی امکان پرداخت با ارزها و کارت های بین المللی را ندارند می توانند از سایت های واسطه ای کمک بگیرند. با توجه به اینکه سرقت های اینترنتی روز به روز گسترده تر می شوند و سایت های تقلبی زیادی در این زمینه از کاربران سوء استفاده می کنند؛ باید هنگام انتخاب سایت واسطه ای نهایت دقت را به کار ببندید. سایت مورد نظر باید دارای نماد الکترونیک باشد و از سمت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی مجوزهای لازم را داشته باشد که نوکس پلاس با داشتن تمام این مجوز و صلاحیت ها بهترین آنهاست .

اگر می‌خواهید علاوه بر راه‌های گفته شده یوسی به دست بیاورید، احتمالا به دنبال دانستن قیمت یوسی هستید. همان طور که گفته شد یوسی پابجی موبایل یکی از باارزش‌ترین گزینه‌های موجود در این بازی سبک بتل رویال است که با داشتن آن می‌توان به فروشگاه بازی رفته و به خرید بپردازید. این ارز بازی پابجی را می‌توان با ارزهای رایج در دنیای واقعی خریداری کرد. به طور معمول قیمت یوسی بر حسب دلار تعیین می‌شود. در کشوری چون ایران که در اثر تحریم‌ها، هم نوسان ارزی زیادی جریان دارد و هم نمی‌توان از داخل کشور به طور مستقیم پرداخت بین‌المللی را تجربه کرد، عموما واسطه‌ها وارد عمل شده و زمینه‌ی خرید یوسی را فراهم می‌کنند.

پر واضح است که قیمت یوسی ثابت نیست و بنابر دلایلی که در بالا ذکر شد، همواره در حال تغییر است. در واقع قیمت یوسی در هر کشوری با توجه به ارزش واحد ارزی آن کشور نسبت به دلار تعیین می‌شود. کسانی که در ایران به دنبال خرید یوسی هستند باید به طور روزانه قیمت یوسی را رصد کنند. ارزش آیتم‌های موجود در فروشگاه بازی پابجی از ۳۰ یوسی شروع شده و تا چند هزار یوسی نیز امتداد دارد ...

خرید یوسی برای دریافت متریال - نوکس پلاس

برای گرفتن متریال یا ست و گان آپگریدی به چه تعداد یوسی نیاز داریم ؟

به طور کلی همانطور که میدانید با توجه به کاملا شانسی بودن بدست آوردن این آیتم ها شانسی و اتفاقی هست اما با توجه به تجربه پلیرها میتوان این الگوریتم ها را پیش بینی و تحلیل کرد . به طور میانگین شما برای بدست آوردن یک آیتم آپگریدی یا متریال حداقل به ۴۰۰۰ هزار یوسی نیاز خواهید داشت . اما این آمار دقیق نیست . کاربرانی را داریم که با ۶۰ یوسی چنین آیتمی بدست آورده اند و درمقابل کاربرانی را داریم که با ۸۰۰۰ یوسی هم نتوانسته اند این آیتم هارا ازان خود کنند . از این رو باید دید شانس چه میگوید . آخرین الگوریتمی که توسط کاربران کشف شد این بود که معمولا وقتی یک آیتم آپگریدی بدست می آورید شانس شما بیشتر میشود و به صورت متوالی تا چند گردونه بعد از آن هم آیتم آپگریدی کسب میکنید . پس تسلیم نشوید ...👌
گاها مشاهده شده پابجی برای آنکه فضل و بخششی کرده باشد با فقط ۶۰ الی ۱۲۰ یوسی در یک گردونه شانس یک آیتم آپگریدی کسب شده است . پس پیشنهاد میشود شانس خود را با یوسی های نوکس پلاس امتحان کنید ...

خرید یوسی UC پابجی موبایل برای ایفون و اندروید امکان پذیر است ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت : بله ،امکان خرید یوسی پابجی موبایل برای هر دو نسخه ی سیستم عامل اندروید و ios فراهم است و شما با هر دستگاهی که در اختیار داشته باشید می توانید از یک سایت معتبر و قانونی ، اقدام به خرید یوسی و ارتقای اکانت بازی خود کنید و از آیتم های موردعلاقه ی خود برخوردار شوید.

دقت داشته باشید که پس از خرید یوسی موردنیاز خود ، اگر بتوانید ماموریت های رویال پس و الیت رویال پس را کامل کنید و در مبارزات پیروز شوید ، به میزان یوسی پرداخت شده ، در پایان هر رقابت به شما به عنوان هدیه ، یوسی اعطا می شود.

No Data Found

قیمت یوسی پابجی موبایل در ایران

همانطور که نمودار فوق نشان میدهد ، قیمت یوسی از ابتدای سال تا به الان تغییرات قابل توجهی داشته است . به شکلی که در ابتدای سال پکیج ۳۲۵ یوسی کمتر از ۱۵۰ت قیمت داشت اما امروز در دوازدهم شهریورماه حدود ۲۲۰ت قیمت دارد و این میزان از افزایش قیمت را تماماً مدیون گرانی دلار در طی این شش ماه است . در نوکس پلاس ، قیمت یوسی برای هموطنان عزیز با کمترین میزان کارمزد تعیین میشود و همواره امیدواریم با کاهش قیمت دلار ، بتوانیم شاهد کاهش قیمت یوسی برای هموطنانمان باشد . برای اطلاع از جدیدترین تغییرات قیمت یوسی پابجی موبایل در نوکس پلاس میتوانید به صورت روزانه این صفحه را چک کنید و قیمت یوسی را به صورت لحظه ای بررسی کنید .

بهترین سایت خرید یوسی

سایت خرید یوسی ارزان و فوری

بنظر شما بهترین سایت خرید یوسی باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟ از نظر نوکس پلاس و بر اساس نظرسنجی که از گیمرها داشته است دغدغه همه عزیزان پایینترین قیمت و سریعترین واریز بوده است که خب حق مسلم هر مشتری است که محصول خود را باکیفیت و بدون تاخیر دریافت کند . نوکس پلاس به حقوق مشتریان تعظیم میکند و این ویژگی هارا در یک بستر زیبا و با رابط کاربری بی مثال در این حوزه دارد و هر ۷ روز هفته آماده ارسال سفارشات عزیزان در سریعترین زمان ممکن است . امیدواریم لایق میزبانی شما باشیم

۴.۵/۵ - (۳۷ امتیاز)

۷ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *