۱. احراز هویت

در این وبسایت احراز هویت به روش هوشمند برای مبالغ خاص انجام میشود . روش احراز هویت در وبسایت نوکس به شرح زیر است :

برای مبالغ بالای ۳۵۰ هزار تومان نیازی به ارسال کارت ملی نیست و فقط کافیست در صفحه تسویه حساب کد ملی و نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد خود را به درستی وارد کنید تا پس از استعلام از ثبت احوال اطلاعات تایید و سفارش شما در صف تکمیل قرار بگیرد . با این روش دیگر به هیچ وجه سفارش شما معطل نمیشود و بلافاصله بعد از استعلام مشخصات سفارش تکمیل میشود .

مرحله بعدی احراز هویت مربوط به مبالغ بالای ۱ میلیون تومان است . در این مرحله کاربر باید حتما قبل از انجام سفارش عکس کارت ملی خود را بارگذاری کند . همچنین میتواند به جای تصویر کارت ملی تصویر شناسنامه یا کارت پایان خدمت یا گواهینامه را وارد کند . و اما برای اتباع عزیز ، میتوانند قبل از انجام سفارش با پشتیبانی هماهنگ فرمایند و احراز هویت خود را از طریق پشتیبانی کامل کنند و سپس سفارش خود را ثبت کنند . این مرحله از احراز هویت برای هر حساب کاربری فقط یکبار انجام میشود و برای دفعات بعدی دیگر نیازی به انجام مجدد آن وجود ندارد .

۱. تکلیف امنیت اطلاعاتی که در اختیار شما قرار میدهیم بر عهده کیست ؟

اطلاعات شما فقط در راستای احراز هویت شما دریافت میشود و هیچ جایی ذخیره نمیشود . تنها کافیست ناظر پلیس فتا برای یکبار تصویر مدرک هویتی را ببیند و تمام . در مورد کد ملی و اسم و فامیلی که در قسمت تسویه حساب وارد میکنید هم خیالتان راحت باشد چرا که این اطلاعات اصلا به دست ما نمیرسد و فقط برای ثبت احوال ارسال میشود .